Oyun,

CsGo seçkin hesap ile hileli oyuna son!

CsGo bildiğiniz üzere son zamanların çok oynanan oyunlar listesinde tepeleri zorlayan Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen Counter Strike 1.6 nın geliştirilmiş ve modernize edilmiş yeni versiyonu olan çevrim içi bir birinci şahıs nişancı türünde aksiyon oyunudur. Yıllarca cs 1.6 ile ün yapan Valve, iddasını cs:go ile devam ettirmeyi başardı diyebiliriz. Her oyunda karşılaştığımız CSGO’da fazlasıyla karşımıza çıkan hileli oyuncular bu oyununda eğlencesine ve keyfine gölge düşürmeye başlamışken Valve yeni bir güncelleme getirerek seçkin hesap fonsiyonu ile biraz olsun hileli oyuncuların önüne geçebilmeyi sağladı.

Seçkin hesap olmadan oynadığınız dereceli maçların %90’lık kısmında hileli oyuncu ile karşılaşıyorken seçkin hesap eşlemesi yaparak arama yaptığınız oyunlarda hileli oyuncu kitlesinde %20leri görmekteyiz. Bu arada geçen günlerde Valve tarafından yapılan bir duyuruda gün geçtikçe hileli oyuncu sayısının daha da azalacağının haberini okuduk. Buda demek oluyorki 5-6 sene sonunda cs:go oyunu gerçekten keyif vermeye başlayacak.

Peki asıl sorduğunuz ve merak ettiğiniz kısma gelelim. “Cs:Go seçkin hesap nasıl yapılır?” , “Cs:Go seçkin eşleştirme nasıl yapılıyor?” , “Cs:Go seçkin hesap yapamıyorum” Bizlere en çok sorduğunuz bu 3 sorunun cevabını bu yazımızda alacaksınız.

Cs:Go seçkin hesap nasıl yapılır?

  • Prime Account sistemini aktif etmek için Steam hesabınıza telefon numaranızı eklemeniz gerekmektedir.
  • Hesabınızın 21 level olması veya bir servis madalyasına sahip olmalısınız.

Yukarıdaki kriterlere uygun bir hesabınız var ise yapmanız gereken tek şey oyuna girip sol üst köşede ki Prime Account(seçkin hesap) butonuna basmak. Sonrasında hesabınız seçkin hesaplar seviyesine yükseltilecektir.

Bu arada seçkin hesaplar yani prime accountlar güvenlik önlemi açısından daha çok incelenecek ve denetlenecek.

Şu an deneme aşamasında olan Prime Account (seçkin hesap) yakın bir gelecekte tüm fonksiyonlarıyla aktif olacak, belkide seçkin hesap olamayanlar dereceli maçlara giremeyecekler! Şu an beta yani deneme sürümünde olan bu fonksiyon çoğu oyuncunun bu sisteme geçiş yapması için bekletiliyor. Yeteri kadar kitleye ulaşıldığında yakın gelecek gelmiş olacak..

Seçkin hesap ile alakalı sorunlarınızı yukarıda yapılan anlatımdan elde edeceğiniz çıkarımlarla giderebilirsiniz.